Užduokite klausimą

 

Spaustuvė

Kokybė +

Spauda yra amatas. Kasdienėje savo veikloje naudojame pažangias technologijas, tačiau tikroji esmė slypi ne čia.

S. Jokužio leidykla-spaustuvė buvo įkurta iš karto po Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo 1990 m. Jau ketvirtį amžiaus – 25-erius metus – nenutraukiamai dirbame šį darbą. Siekdami visada tik subtilaus užsakymų įvykdymo išbaigtumo, per savo gyvavimo laikotarpį išsiugdėme rūpestingą požiūrį į gamybos procesą.

Tiek kurdami šeimos nuotraukų fotoalbumą, tiek užsakinėdami vizitines korteles savo verslui – trokštame patikimo meistriškumo. S. Jokužio leidykla-spaustuvė kiekvienu užsakymu įrodo tradicinės kokybės vertę. Štai čia, tikime, ir yra tikroji spaudos esmė.

Progresyvus požiūris į spaudą

S. Jokužio leidyklos-spaustuvės siekiamybė – nuo pirmų dienų buvo, yra ir išliks – teikti spaudos paslaugas, pažymėtas KOKYBĖ+ ženklu. Savo darbą grindžiame operatyvumu ir kokybe, o inovatyvūs sprendimai spaustuvėje  kuriami jos darbuotojų kompetencija.

Mūsų tikslas – kiekvieną gimusią idėją paversti realybe!

Esame stiprūs, nes visi gamybos procesai – leidyba, dizainas, paruošimas spaudai, baigiamieji darbai ir produkcijos pristatymas – valdomi bei koordinuojami po vienu stogu. Esame ir siekiame išlikti patikima Jūsų spaustuve, aukštos kokybės spaudos paslaugas teikiančia Lietuvoje ir už jos ribų.