Knygos | Spaustuve.lt - Darbo knygos
 

Užduokite klausimą

 

Knygos

Darbo knygos

Darbo knygos - daiktas, kurį naudojame kasdien, todėl svarbu išsirinkti tokią, kuri būtų ne tik patogi, bet ir maloni naudoti.

Nors daug mūsų darbinio gyvenimo persikelia į elektroninę erdvę, darbo knygos nepraranda savo populiarumo. Darbo knygą patogu naudoti ne tik darbų planavimui ar svarbiai informacijai, bet ir užrašams susitikimų metu.
Unikalaus dizaino darbo knyga ne tik papuoš Jūsų darbo stalą, bet ir džiugins Jus visus metus. Be to, stilinga darbo knyga gali būti ir Jūsų įvaizdžio detale.
Darbo knyga - ir puiki dovana įmonės partneriams, kolegoms ar klientams. Tokia knyga su Jūsų firmine simbolika primins apie Jūsų įmonę visus metus!

S. Jokužio leidykloje-spaustuvėje gaminame darbo knygas pagal Jūsų firminį stilių. Siūlome pasinaudoti mūsų dizainerių-maketuotojų paslaugomis ir susikurti unikalaus dizaino darbo knygą, kokios nepamatysite niekur kitur.

Populiariausias darbo knygų formatas - A5. Tokio dydžio darbo knyga bus pakankamai kompaktiška nešiotis bei sutalpins gana daug informacijos. Tačiau S. Jokužio leidykloje-spaustuvėje galime pagaminti įvairių formatų darbo knygas.

Mus verta rinktis, nes:

  • siūlome platų darbo knygų formatų, viršelių ir segimo pasirinkimą;
  • naudojame įvairias gamybos technologijas - folijavimas, kongrevas, įspaudas ir kt.;
  • galime pagaminti ir dėžutes Jūsų firminėms darbo knygoms - taip įpakuota darbo knyga taps dar solidesne verslo dovana;
  • mūsų patirtis spaudoje – 30 metų.

Turite įdėją? Įgyvendinsime! Reikia dizaino? Sukursime!

Reikia darbo knygos čia ir dabar? Pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje www.cloudline.lt. Užsisakykite internetu ir atsiimkite mūsų filialuose Klaipėdoje arba Vilniuje arba gaukite paštu.

Dėl firminių darbo knygų užsakymo ir detalesnės informacijos kreipkitės tel. 846 300 200, el. paštu info@spaustuve.lt

Atsiimkite patys Klaipėdoje arba Vilniuje  Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Darbo knygoms -50%

Taip pat siūlome užsisakyti šiuos produktus:
Bloknotai     Firminiai blankai     Lapeliai užrašams     Dėžutės     Maišeliai     Skrajutės     Apsauginiai veido skydai