Spaustuvė | Spaustuve.lt
 

Užduokite klausimą

 

Spaustuvė

Kokybė +

Spauda yra amatas. Kasdienėje savo veikloje naudojame pažangias technologijas, tačiau tikroji esmė slypi ne čia.

S. Jokužio leidykla-spaustuvė buvo įkurta iš karto po Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo 1990 m. Jau daugiau nei ketvirtį amžiaus nenutraukiamai dirbame šį darbą. Siekdami visada tik subtilaus užsakymų įvykdymo išbaigtumo, per savo gyvavimo laikotarpį išsiugdėme rūpestingą požiūrį į gamybos procesą.

Vykdant net ir smulkiausią užsakymą, preciziškai atkreipiame dėmesį į kiekvieną detalę ir trokštame patikimo meistriškumo. S. Jokužio leidykla-spaustuvė kiekvienu užsakymu įrodo tradicinės kokybės vertę. Štai čia, tikime, ir yra tikroji spaudos esmė.

Progresyvus požiūris į spaudą

S. Jokužio leidyklos-spaustuvės siekiamybė – nuo pirmų dienų buvo, yra ir išliks – teikti spaudos paslaugas, pažymėtas KOKYBĖ+ ženklu. Savo darbą grindžiame operatyvumu ir kokybe, o inovatyvūs sprendimai spaustuvėje  kuriami jos darbuotojų kompetencija.

Mūsų tikslas – kiekvieną gimusią idėją paversti realybe!

Esame stiprūs, nes visi gamybos procesai – leidyba, dizainas, paruošimas spaudai, baigiamieji darbai ir produkcijos pristatymas – valdomi bei koordinuojami po vienu stogu. Esame ir siekiame išlikti patikima Jūsų spaustuve, aukštos kokybės spaudos paslaugas teikiančia Lietuvoje ir už jos ribų.