Pakuotės, etiketės | Spaustuve.lt - Popierinės-kartoninės dėžutės
 

Užduokite klausimą

 

Pakuotės, etiketės

Popierinės-kartoninės dėžutės

Dėžutės su spauda

Įpakavimas yra neatsiejama bet kurios sėkmingos prekės ženklo strategijos dalis, atliekantis kritinį vaidmenį formuojant įmonės reputaciją ir stiprinant klientų lojalumą. Mes suprantame, kad efektyvus prekės pristatymas ir išskirtinės pakuotės dizaino sprendimai gali tapti lemiamais veiksniais, skatinančiais vartotojus pasirinkti būtent Jūsų produktą. Mes gaminame kartonines dėžutes, kurios ne tik padės sukurti profesionalų įvaizdį, bet ir užmegzti asmenišką ryšį su klientais.
Siūlome unikalius, individualios pakuotės dizaino sprendimus, kurie pasižymi ne tik originalumu, bet ir aukščiausios kokybės spauda, garantuojančia, kad Jūsų produktas išsiskirs rinkoje ir paliks ilgalaikį įspūdį. Mūsų komanda yra įsipareigojusi kurti pakuotes, kurios ne tik apgaubia produktą, bet ir pasakoja jo istoriją, skatindamos klientus rinktis Jūsų prekės ženklą.

Esame sukaupę didžiulę patirtį pakuočių gamyboje ir galime pasigirti, jog dirbame su dideliais prekės ženklais, o pas mus dažniausiai gaminamos:

✓ Maisto produktų pakuotės
✓ Parfumerijos pakuotės
✓ Žaislų pakuotės
✓ Pramoninės pakuotės
✓ Farmacijoje naudojamos pakuotės
✓ Dovanų dėžutės
✓ Saldumynų dėžutės
✓ Paprastos dėžės be spaudos

Maisto pakuotės su spauda


Uždaryta dėžutė, įpakavimas maistui Uždaryta ilgesnė dėžutė, įpakavimas maistui

Maisto pramonėje naudojamos dėžutės yra tvarios ir ekologiškos. Tai labai svarbu vykdant masinę gamybą, privalome atsižvelgti į šių laikų standartus ir siūlyti geriausią sprendimą. Išskirtinė kokybė ir funkcionalumas užtikrins teigiamą vartotojo patirtį ir padės išvengti netikėtumų. Lengvai sulankstomos bei sandariai uždaromos, puikiai tinkamos maisto produktams laikyti ir pristatyti.

Reprezentacinės verslo dėžutės

Mars įmonės verslo dėžutė, kartoninė Garant įmonės verslo dėžutė išstumiama.

Patikrinta, jog įmonės profesionalumas pasimato jau nuo pakuotės. Perkelkite savo kompanijos identitetą ant kartono, kuris pasitarnaus verslo dovanų dalyboje ar pristatant išskirtinius produktus potencialiems klientams. Pasirūpinsine Jūsų nepriekaištinga pakuote ir sukursime pranašumą prieš kitus. Siūlome tiek lengvai atidaromas, tiek išstumiamu dangteliu, kartonines ar popierines dėžutes.

Saldainių ir prieskonių dėžutės

Kartoninė dėžutė saldainiams Kartoninė dėžutė prieskoniams

Turbūt sutiksite, kad kruopščiai sukurta pakuotė žavinga savo preciziškumu. Smulkių produktų pakuotės tuo ir pasižymi, todėl esame tikri, kad mūsų kuriamos dėžutės saldainiams, prieskoniams ar panašiai produkcijai yra aukščiausios kokybės ir laiko patikrintos ilgaamžiškumo prasme. Esame populiarus pasirinkimas tarp rinkos lyderių, todėl siūlome išskirtinių pakuočių gamybą, su itin kruopščiu išpildymu ir lanksčiu gamybos terminu.

Kartoninių dėžučių apdaila

Papuošime Jūsų dėžutes pasitelkę šias technologijas:

  • UV lakas
  • Termografija
  • Folijavimas
  • Klijavimas
  • Dekoravimas lazeriu

Gamybos terminas
Preliminarus gamybos terminas, po projekto sutarimo ir jei maketas bus ruošiamas spaustuvėje, tai gali užtrukti apie 5-7 darbo dienas. Maketas gali būti paruoštas ir greičiau, jei aiškiai ir detaliai suformuosite užduotį mums. Gamybos terminai aptariami su klientu individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius.

Pristatymas: 1-2 darbo dienos visoje Lietuvoje ( nuo išsiuntimo dienos). Nemokamai atsiimsite mūsų filialose – Klaipėdoje ir Vilniuje.

Reikalingos dėžutės, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Neturite maketo? Kreipkitės, ir mes Jums padėsime!

Dėl užsakymo ir detalesnės informacijos kreipkitės tel. 846 300 200, el. paštu info@spaustuve.lt

Atsiimkite patys Klaipėdoje arba Vilniuje  Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Taip pat siūlome užsisakyti šiuos produktus:
Skrajutės     Katalogai     Reklaminiai stoveliai     Vokai     Apsauginiai veido skydai