Plačiaformatė spauda | Spaustuve.lt - Apsauginiai veido skydai
 

Užduokite klausimą

 

Plačiaformatė spauda

Apsauginiai veido skydai

Siekdami prisidėti prie koronaviruso stabdymo, prisidėjome prie įmonių, gaminančių reikalingas apsisaugojimo priemones. Gaminame ir siūlome įsigyti apsauginius veido skydus.
Mūsų gaminamus skydus išbandė bei teigiamai įvertino Respublikinės Klaipėdos ligoninės, Klaipėdos Jūrininkų ligoninės bei Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stoties personalas.

Gaminame ir siūlome įsigyti 2 apsauginių veido skydelių variantus:

 1. Be prailginto viršaus (1 vnt. kaina - 3,80 € + PVM, perkant 5 vnt. pakuotę).
 2. Prailgintus viršuje, su užlenkimu (tinka darbui su akiniais bei odontologine ir kita optika; 1 vnt. kaina - 4,30 € + PVM, perkant 5 vnt. pakuotę).

apsauginiai veido skydai     apsauginiai veido skydai odontologams


Kaip įsigyti mūsų gaminamus skydus?

 1. Mažesnius kiekius iki 50 vnt. patogiausia įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.cloudline.lt
 2. Dėl didesnių nei 50 vnt. užsakymų kreipkitės el. paštu simona@spaustuve.lt arba telefonu +370 620 50113
 3. Įsigykite ir atsiimkite IŠKART spaustuvėje Nemuno g. 139, Klaipėda arba A. Vivulskio g. 23, Vilnius (I-V nuo 8 iki 17 val.). Atsiskaitymas tik banko kortelėmis.

Apie mūsų gaminamus apsauginius veido skydus:

 • Saugus ir tinkantis sąlyčiui su maistu plastikas. Skydeliams naudojama 0,2 – 0,5 mm NUDEC®PET medžiaga, kuri gali atlaikyti daugelio rūgščių, alkoholio ir kt. ėdrių medžiagų poveikį. Ši medžiaga atitinka United States FDA (Food and Drug Administration) ir BGA (Bundesgesundheitsamt, Germany) standartus sąlyčiui su maistu. Plastikas yra bekvapis ir leidžiamas naudoti maisto bei medicinos pramonėje.
 • Maksimali apsauga. Veidą dengiantis skydelis pakankamai platus, kad maksimaliai apsaugotų nuo viruso plitimo čiaudint ir kosint, tačiau leidžia laisvai kvėpuoti bei nerasoja.
 • Lengvai atlenkiamas. Apsauginį skydelį galima atlenkti į viršų. Tai patogu norint pasikeisti apsauginę veido kaukę (nebūtina nusiimti skydo).
 • Stabilus laikiklis. Apsauginio skydo laikiklis pagamintas iš tvirto plastiko. Galvos juostelė fiksuojama dviejomis fiksacijomis, stabdančiomis skydo smukimą žemyn.
 • Lengvas. Skydo svoris – tik 66 g.
 • Pastaba: Nuotraukoje vaizduojama apsauginė veido kaukė kartu nėra pridedama!

 
Priimame tiek didelius, tiek mažus užsakymus iš įmonių ir fizinių asmenų.

REKOMENDACIJOS:

 1. Prieš kiekvieną naudojimą apsauginį skydą būtina nupurkšti medicinine dezinfekcijos priemone, palaikyti 1 min. ir švaria sausa servetėle nuvalyti paviršių iš vidinės bei išorinės pusės.
 2. Jei tokie pat apsauginiai veido skydai naudojami didesniame personale, rekomenduojame ant skydelio laikiklio užrašyti naudojančio asmens vardą, kad skydus galima būtų atskirti.
 3. Skydą naudoti tik vienam asmeniui (juo nesidalinti).