Reklaminė spauda | Spaustuve.lt - Brošiūros
 

Užduokite klausimą

 

Reklaminė spauda

Brošiūros

Brošiūros

Reklaminės - reprezentacinės

Perspektyvaus verslo taisyklė – reprezentatyviai ir kompaktiškai pateikiama informacija. Tam kuo puikiausiai tinka spausdintos brošiūros.
Brošiūros - tai dažniausiai nuo 8 iki 48 puslapių informacinės-reprezentacinės knygutės minkštais viršeliais. Toks leidinys patenkina tiek turinio, tiek vizualikos poreikį pristatant kompaniją, jos veiklą ar produktus.
Šio tipo leidiniais gali būti katalogai, instrukcijos, ataskaitos, restoranų ar barų meniu, kainynai ir kt.

Brošiūros formatas

Standartinis brošiūros formatas - A5 - A4, bet priimame ir nestandartinius užsakymus, viskas pagal Jūsų poreikius.

Brošiūros maketas

Jeigu maketo neturite, siūlome kokybiškas maketavimo paslaugas, kurias atliks mūsų profesionali dizainerių komanda.
Jeigu turite savo maketą, atsiųskite jį el. paštu - info@spaustuve.lt su tolimesniais pageidavimais ir nurodymais mums. Gavę Jūsų užklausą, ją įvertinsime ir su Jumis susisieksime artimiausi metu.

Brošiūrų spausdinimas

Popieriaus pasirinkimas :

 • Blizgus – padengtas blizgia danga. Dažniausiai naudojamas brošiūroms su aukštos rezoliucijos vaizdais ir grafika, taip padidindamas vaizdų gyvibingumą ir spalvų sodrumą.
 • Matinis – priešingai nei blizgus, toks paviršius suteiks jūsų brošiūrai profesionalesnę ir subtilesnę išvaizdą. Labai dažnai naudojamas gaminant brošiūras, kuriose daug teksto, kadangi tekstas ant neblizgaus paviršiaus lengviau skaitomas.
 • Kreidinis – puikus sprendimas norint sukurti išskirtinesnę brošiūros išvaizdą, šiek tiek artimesnis matiniui paviršiui. Panašus popierius buvo naudojamas vintažinėje/retro spaudoje, itin geras atvaizduoti grubius elementus, iškilimus, primena rankų darbo gaminį. Tinkamas tiek ofsetinei, tiek skaitmeninei spaudai.
 • Perdirbtas popierius – tvarus pasirinkimas. Gali pasirodyti šiek tiek šiurkščios tekstūros, bet vis tiek puikiai tinkamas aukštos kokybės spaudai.
 • Ofsetinis – standartinis ir ekonomiškas pasirinkimas. Dėl savo aukštos kokybės puikiai tinkamas spausdinti tokias brošiūras, kurios turi labai daug tekstinės informacijos, talpina daug puslapių ir ketinama išspausdinti ypač didelius tiražus.

Mus verta rinktis, nes:

 • spaudos paslaugos itin aukštos kokybės;
 • platus brošiūrų formatų pasirinkimas;
 • gamyba visuomet laiku;
 • išsamios konsultacijos gamybos klausimais ;
 • registrų ir viršelių iškirtimo galimybė;
 • naudojamos įvairios technologijos - folijavimas, kongrevas, įspaudas, laminavimas, dalinis UV lakavimas ir kt.(Pavyzdžiai);
 • esant poreikiui, paruošime maketą;
 • mūsų patirtis spaudoje – 30 metų;

Brošiūrų gamybos kaina

Brošiūrų gamybos kainą nulemia šie veiksniai :

 1. Brošiūros formatas
 2. Tiražas ( dažnai gamindami didesniu tiražu sutaupysite )
 3. Popieriaus pasirinkimas
 4. Įrišimo pasirinkimas
 5. Maketavimas ir korekcijos

Visuomet esame pasiruošę pakonsultuoti jums rūpimais klausimais ir padėti atrasti geriausią sprendimą. Kiekvienam klientui kainą deriname individualiai, kadangi viskas priklauso nuo Jūsų projekto sudėtingumo.

Gamybos terminas ir pristatymas

Brošiūrų gamybos terminas labai priklauso nuo užsakomo tiražo ir gamybos sudėtingumo. Preliminariai brošiūras galime atspausdinti per 3-7 darbo dienas, po maketo suderinimo.

Jei maketas bus ruošiamas spaustuvėje, tai gali užtrukti apie 5-7 darbo dienas. Maketas gali būti paruoštas ir greičiau, jei aiškiai ir detaliai suformuosite užduotį mums.

Pristatymas: 1-2 darbo dienos visoje Lietuvoje ( nuo išsiuntimo dienos). Nemokamai atsiimsite mūsų filialose – Klaipėdoje ir Vilniuje.

Reikalingos brošiūros, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Neturite maketo? Kreipkitės, ir mes Jums padėsime!

Dėl užsakymo ir detalesnės informacijos kreipkitės tel. 846 300 200, el. paštu info@spaustuve.lt

Atsiimkite patys Klaipėdoje arba Vilniuje  Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Taip pat siūlome užsisakyti šiuos produktus:
Skrajutės     Katalogai     Reklaminiai stoveliai     Vokai     Apsauginiai veido skydai